Våra telefontider är: Måndag – Fredag 08.00 – 17.00
Telefon: 031 – 23 91 01
Fax: 031 – 51 06 99

Leif Petersson – Ägare
031 – 55 71 39
leif@hisingenstruck.se

 

Anna Lindström / Dennis Jindell / Lasse Kroon – Transport
031 – 55 71 32
trafiken@hisingenstruck.se

 

Toni Aleksovski – Stuffing / Export
031 – 55 71 36
toni@hisingenstruck.se

 

Veronica Eriksson – Stuffing / Export, offerter och projektlastningar
031 – 55 71 31
veronica@hisingenstruck.se

Daniel Petersson – VD
031 – 55 71 30
daniel@hisingenstruck.se

 

Lotte Karlsson – Stuffing, Export och samlastning (LCL)
031 – 55 71 35
charlotte@hisingenstruck.se

 

Therese Lisborg
031 – 55 71 38
therese@hisingenstruck.se

 

Andreas Thorson (Stuffing / Export)
andreas@hisingenstruck.se
031 – 55 71 37

Magnus Johansson – Stuffing, Export och Samlastning (LCL)
031 – 55 71 34
magnus@hisingenstruck.se

Camilla Petersson – Ekonomi
031 – 55 71 33
camilla@hisingenstruck.se